Anna Siwik i Łukasz Checiak zostali posłami XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży!!!

Poznaliśmy wyniki rekrutacji XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Niezmiernie miło nam poinformować, że ogromny sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły, którzy zostali młodzieżowymi posłami do polskiego  parlamentu. Zostali wyłonieni spośród 420 dwuosobowych zespołów i wezmą udział w obradach XXIII sesji parlamentu poświęconego tematyce przestrzeni publicznej jako miejscu wolnemu od symboli propagujących systemy totalitarne oraz lokalnym bohaterom w przestrzeni publicznej.

W dniu 31 maja 2017 r. w Warszawie obędą się zajęcia związane z tematem przewodnim sesji dla posłów i posłanek, w których wezmą udział wszystkie zakwalifikowane zespoły.  1 czerwca 2017 r. zostanie zainaugurowane uroczyste posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Gratulujemy sukcesu Ani Siwik i Łukaszowi Checiakowi i czekamy niecierpliwie na relację z wyjazdu.

Z uczniami pracowała p. Marzena Kozioł - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie.