Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Akcja Ekoszkoły

Nasza szkoła dołączyła do Akcji Ekoszkoły, w ramach której jest organizowana zbiórka telefonów komórkowych z następnym ich przekazaniem do ponownego użycia lub utylizacji w zamian za nagrody dla szkół biorących w niej udział.

Wśród nagród, które może otrzymać szkoła, jest sprzęt sportowy, pomoce edukacyjne, artykuły biurowe lub książki.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce starych telefonów komórkowych poprzez przekazanie szkole nie używanych już aparatów zalegających w szufladach.

Zbieramy wszystkie telefony, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny.

Akcja Ekoszkoły ma nie tylko wymierne znaczenie ekonomiczne, ale również niesie duże korzyści dla środowiska naturalnego - wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi.

Każda ilość telefonów jest bardzo mile widziana. Im więcej zostanie zebranych telefonów, tym większe i bardziej wartościowe będą nagrody.

Więcej informacji o akcji lub recyklingu telefonów komórkowych na stronie: www.ekoszkoly.pl

Akcja zbiórki telefonów w naszej szkole będzie trwała do końca maja. Telefony należy przekazać do p. A. Maślach.

BĄDŹ EKO - ODDAJ STARY TELEFON !!!