Wycieczka klas III d, II d i II e gimnazjum

W dniach 19-20 października 2017 roku uczniowie klas III d, II d i II e pod opieką pań: Anny Lubas, Bożeny Bryś-Ordelowskiej, Edyty Kiec oraz pana Janusza Witka uczestniczyli w dwudniowej wycieczce szkolnej.

Pierwszego dnia młodzież zwiedziła Muzeum Aschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej, podczas której zwiedzili były obóz zagłady i poznali tragiczną historię zamordowanych w nim Żydów i Polaków.

Po południu gimnazjaliści udali się do Krakowa , gdzie mieli możliwość poznania zabytków naszej dawnej stolicy.

Drugi dzień wycieczki młodzież pod opieką nauczycieli spędziła w Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Wspaniałej zabawie i dobrym humorom towarzyszyła piękna, jesienna aura.