„Mini MAM TALENT”

Jak nakazuje tradycja 1 kwiecień to dzień żartów i zabawy. W naszej szkole tego dnia odbył się konkurs „Mini MAM TALENT”. Występy uczniów poprzedził „Turniej wsadów i rzutów do kosza”. Uczniowie klasy II a popisali się w akrobatycznych wsadach do kosza. Mistrzem został Mateusz Pawłowski.Zwycięzcą konkursu rzutów do kosza został Dawid Rojan z klasy III b.

Podczas konkursu „Mini MAM TALENT” uczniowie mogli popisać się umiejętnościami tanecznymi, wokalnymi, kabaretowymi. Najbardziej spodobał się występ kapeli „Beztalencia”, w skład, której weszli uczniowie klasy IIId i II b.

Ponadto uczniowie wybrali spośród nauczycieli naszego gimnazjum najsympatyczniejszą nauczycielkę i najsympatyczniejszego nauczyciela. Tytuły te przypadły: pani Agnieszce Chyle i panu Romanowi Riwierskiemu.

Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką pani Edyty Kiec.