Uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty - 1.04.2006 r.

Uroczystość podsumowania konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty rozpoczęła przemówieniem Pani Kurator Jolanta Tudrój - Darska, witając zgromadzonych gości. Po niej kolejno wystąpili Wojewoda Podkarpacki i Przewodnicząca Komisji Konkursowych.

W konkursach szkół podstawowych i gimnazjów łącznie wzięło udział 59 tyś. uczniów. Tytuł laureata otrzymało 289 uczniów gimnazjów a tytuł finalisty 305 uczniów.

Szkołą, która poszczyciła się największą liczbą laureatów było Gimnazjum nr 7 w Jaśle. Nasze gimnazjum znalazło się na II miejscu z liczbą 11 laureatów.

Tytuł podwójnego laureata otrzymało trzech uczniów naszego gimnazjum:

Agnieszka Słowik - język niemiecki i biologia

Łukasz Czaplak - biologia i geografia

Adam Karczmarz - matematyka i chemia

Zaświadczenia i gratulacje otrzymali osobiście z rąk Pani Kurator.

Pozostali laureaci:

Patrycja Drelich - biologia

Łukasz Fijas - geografia

Agnieszka Myśliwiec - biologia

Maciej Piecha - geografia

Marta Wrońska - biologia

Nauczycielem, który miał najwięcej laureatów w gimnazjach była Pani Barbara Dziopak.

Nasz Pan Dyrektor otrzymał gratulacje za osiągnięcia swoich uczniów.

Uroczystość zakończyły pokazy grup tanecznych, które przedstawiły cztery układy taneczne. Na koniec uczniowie zaproszeni zostali na poczęstunek.