• Odwiedziło nas: 1711926

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznego „Stalowa Wola czarno-białym okiem”

Regulamin konkursu fotograficznego

„Stalowa Wola czarno-białym okiem”

Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin przedstawia warunki Konkurs fotograficznego pod tytułem „Stalowa Wola czarno-białym okiem”.

Organizator

Organizatorem konkursu jest Samorząd uczniowski Gimnazjum nr 5 ul. Poniatowskiego 55,37-450 Stalowa Wola, funkcję koordynatora pełni p. Anna Lubas.

Tematyka

Tematem przewodnim Konkursu jest ukazanie w obiektywie, powiatu Stalowowolskiego. Konkurs skierowany jest do uczniów

Gimnazjum.

Cele konkursu

a)        Promocja powiatu Stalowowolskiego.

b)        Prezentacja umiejętności fotograficznych uczestników biorących udział w konkursie.

Zgłaszanie prac konkursowych

Prace konkursowe należy przesłać w terminie do 06.11.2017.Każdy uczestnik może maksymalnie przysłać dwa zdjęcia.

Dostarczone prace powinny spełniać następujące warunki:

-  Przesłanie na na adres e-mail: konkurs.gim5@wp.pl

-       Każde zdjęcie ma zawierać następujące dane: imię, nazwisko i klasa autora W NAZWIE PLIKU.

-       Każdy uczestnik nie może przesłać więcej niż dwa zdjęcia

-       Przystępując do Konkursu każdy uczestnik oświadcza, że jest autorem zdjęć i nie są one ograniczone lub obciążone prawami osób trzecich, oraz nie naruszają praw osób trzecich.

-       Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych jego uczestników na potrzeby konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133,  poz.883 z późn.zm.)

-         Przystępując do konkursu każdy uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie swoich prac przez Gimnazjum nr 5

W Stalowej Woli w następujących formach: druku w dowolnej liczbie

publikacji i w dowolnym nakładzie, publikowania ich w Internecie oraz

innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.