VII POWIATOWY KONKURS „KOLĘDOWANIE PO NIEMIECKU”

19 grudnia 2017 roku odbył się VII Powiatowy Konkurs „Kolędowanie po niemiecku” zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli przy ulicy Hutniczej 17. Konkurs miał na celu kultywowanie tradycji świątecznych i popularyzowanie kolęd niemieckich w naszym regionie, jak również aktywizowanie uczniów do działalności artystycznej i stwarzanie możliwości szlachetnego współzawodnictwa, a nauczycielom twórczej pracy z młodzieżą.

Wzięły w nim udział trzy uczennice z naszej szkoły. Swoimi występami zachwyciły publiczność oraz komisję konkursową, efektem czego było zajęcie wszystkich trzech miejsc na podium:

- Joanna Baran – kl. III c gimnazjum – I miejsce w kategorii solista/gimnazjum (op. Marta Michno);

- Katarzyna Łukaszewicz – kl. III b gimnazjum– II miejsce w kategorii solista/gimnazjum (op. Joanna Stefańska);

- Alicja Krupa – kl. III c gimnazjum – III miejsce w kategorii solista/gimnazjum (op. Marta Michno).

Z całego serca gratulujemy laureatkom zwycięstwa w konkursie oraz życzymy im dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich muzycznych talentów.

Opiekę nad uczennicami w trakcie konkursu sprawowała pani Joanna Stefańska.