Szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Naszej szkole

Udział w corocznej akcji WOŚP w Naszym gimnazjum to już tradycja.

W pierwszym tygodniu stycznia organizujemy imprezę, w czasie której zbieramy pieniądze przeznaczone na WOŚP.

4 stycznia 2012 roku odbył się szkolny finał tej akcji. Zabawa rozpoczęła się od spotkania z przedstawicielami stalowowolskiego sztabu WOŚP, którzy przybliżyli cel tegorocznej zbiórki oraz przeprowadzili licytację.

Przed zgromadzonymi w sali gimnastycznej wystąpili tancerze ze szkoły tańca p. Piotra Kiszki, a następnie w konkurencjach sportowych wzięły udział drużyny złożone z nauczycieli i uczniów.

Na zakończenie pokaz militarny zaprezentowała grupa uczniów naszej szkoły i z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusz Kościuszki w Stalowej Woli.

Puszki wolontariuszy WOŚP szybko zapełniły się pieniędzmi chętnie wrzucanymi do nich przez nauczycieli i uczniów.

Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym szkolnym finale WOŚP serdecznie dziękujemy.