14 października 2011 roku

Uroczysta akademia odbyła się w naszym gimnazjum w przeddzień święta, tj. 13 X 2011 r. Przyświecało jej hasło: ,,Jakże nie płonąć w podzięce…”. Uczniowie  kl. III e, pod opieką p. A. Łojek i p. A. Maślach, zaprezentowali suto okraszoną humorem scenkę rodzajową z życia szkolnego pt. ,,ZIOMASY Z NASZEJ KLASY”, wprowadzając wszystkich zebranych w radosny nastrój.

Święto było okazją do wręczenia Nagród Dyrektora Szkoły. W tym roku przyznano je nauczycielom: p. Halinie Balbier, p. Bożenie Bryś- Ordelowskiej, p. Edycie Kiec, p. Joannie Hałaj, p. Annie Tomaszczuk, p. Jadwidze Jankiewicz, p. Damianowi Skibie oraz pracownikom administracji: p. Zbigniewowi Trybuchowi i p. Reginie Kuś.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała p. Jadwiga Jankiewicz.

Nagrody Prezydenta Miasta Stalowa Wola trafiły w ręce pani Barbary Dziopak i pana Piotra Brzezińskiego.