Powitanie wiosny

W tym roku Dzień Wagarowicza spędziliśmy niebanalnie w murach szkoły. Przygotowaliśmy pokaz mody, oczywiście niebanalny, ponieważ stroje zostały wykonane z materiałów recyklingowych.

Tworzenie kreacji trwało kilka dni, a efekt oszołomił zgromadzoną publiczność. Różnorodność pomysłów, precyzja wykonania i spontaniczna prezentacja przez modelki i modeli spowodowały, że zabawa podczas pokazu panowała zarówno na wybiegu, jak i wśród widzów.

Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego przygotowały specjalne kreacje dla Pani Dyrektor i Pana Dyrektora. Nasza Dyrekcja wyśmienicie sprawdziła się w nowej roli-modelki i modela.

Nie tylko Dyrekcja i Uczniowie zaprezentowali się na scenie. Przed niecodziennym zadaniem stanęli Nauczycieli. Dla nich zostały przygotowane kalambury. Z wypiekami na twarzy i lekkim zdenerwowaniem, ale bardzo dzielnie bez słowa przekazywali uczniom treść wylosowanych haseł.

I tak wśród śmiechu i oklasków powitaliśmy Panią Wiosnę w murach Naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anny Lubas