• Odwiedziło nas: 1712013

GLOBE GAMES 2014

Kolejny raz  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w seminarium dla uczniów Programu GLOBE pod nazwą GLOBE GAMES.

W tym roku podziwialiśmy piękno przyrody Beskidu Niskiego, gdyż spotkanie odbyło się w Iwoniczu i okolicach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl I e: Katarzyna Orkszewska, Dominika Łabędzka, Karol Kuziora, Kacper Latawiec, oraz uczniowie kl IIe: Klaudia Byczyńska, Natalia Rusin, Arkadiusz Banaczyk, Damian Podstawek i Michał Szubartowski. Opiekę nad uczniami sprawowała p. Agnieszka Maślach.

Wrażeń było wiele: ciekawe zadania podczas pieszych wycieczek, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, Rezerwat Skalny Prządki, Zamek "Kamieniec", Meteorologiczna Stacja Badawcza SolarAOT w Strzyżowie, bunkier kolejowy w Strzyżowie, Huta Szkła Artystycznego w Rymanowie.

Pomimo tak wielu zajęć i często dużego zmęczenia wszyscy podkreślali, że bawili się dobrze, bo przecież nauka przez zabawę jest najlepsza formą spędzania wolnego czasu.