„Szkolna Fiesta Uśmiechu i Życzliwości”- 1 czerwca 2016 Dzień Dziecka

1 czerwca 2016 roku obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowy Dzień Dziecka. Odbył się on pod nazwą „Szkolna Fiesta Uśmiechu i Życzliwości”.

W tym dniu korytarz szkolny przybrał nieco inną scenerię niż zazwyczaj – otaczały nas kolorowe balony, lśniące serpentyny, wielobarwne motyle i uśmiechnięte buźki.

Podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie mieli okazję pozować do zdjęć we wspólnie zaaranżowanej fotobudce balonowej, gdzie w śmiesznych i nietypowych nakryciach głowy fotografował wszystkich chętnych uczeń klasy IId – Jakub Bożek –prawdziwy pasjonat fotografii.

Podczas wykonywania zdjęć wszyscy uczniowie świetnie się bawili, uśmiechy nie schodziły z twarzy zarówno pozującym jak i obserwatorom. Dzięki ciężkiej pracy Kuby wielu z nas ma fantastyczne pamiątkowe zdjęcia.

W tak wyjątkowym dniu nie mogło również zabraknąć muzyki, która towarzyszyła nam przez cały dzień trwania zabawy.  Aby podkreślić niezwykłość tego dnia w trakcie zabawy i tańców na korytarzu w powietrzu unosiły się bańki mydlane puszczane przez uczennice naszej szkoły.

Dla wszystkich przygotowany został również słodki poczęstunek.

W myśl hasła które nam w tym dniu przyświecało „Niech to będzie dzień radości, ciepła szczęścia i miłości…” uśmiechy były obecne na naszych twarzach przez cały dzień pobytu w szkole.

Życzylibyśmy sobie, żeby każdego dnia móc zachować  choć trochę dzisiejszej atmosfery radości i zabawy…  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia, a wszystkim uczniom którzy zaangażowali się w przygotowania dziękują organizatorzy imprezy - pani Iwona Zielińska i pani Anna Lubas.