Niedziela, 2017-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów o randze powiatowej

13 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów zorganizowanych przez nauczycieli naszego gimnazjum: p. Martę Michno, p. Zofię Wlazło, p. Joannę Stefańską, p. Magdalenę Husę, p. Ewę Przepadło i p. Kacpra Labę.

Wręczono nagrody laureatom:

• VIII Powiatowego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017”
  • XIV Powiatowego Konkursu Ortograficzno – Frazeologicznego
  • VI Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego.

Laureatami z naszego gimnazjum zostali uczniowie:

• Bartłomiej Kot z kl. III b – I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficzno – Frazeologicznym (opiekun: p. Bożena Bryś - Ordelowska)
  • Lena Takmadżan z kl. II c – II miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017” (opiekun: p. Marta Michno)
  • Alicja Stawicka z kl. III b – III miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017” (opiekun: p. Marta Michno)
  • Paulina Karkoszka z kl. III b – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficzno – Frazeologicznym (opiekun: p. Bożena Bryś – Ordelowska)
  • Karolina Pawłowska z kl. III b - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficzno – Frazeologicznym (opiekun: p. Bożena Bryś – Ordelowska).

Podczas uroczystości swoje artystyczne talenty (wokalne i instrumentalne) zaprezentowali: Roksana Cebula – uczennica drugiej klasy Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół w Rzeczycy Długiej oraz Bartłomiej Taper – uczeń klasy I c naszego gimnazjum.

Wszystkim Laureatom gratulujemy, a opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursów.

Dekorację przygotowała p. Anna Tomaszczuk, a nagłośnienie – pan Łukasz Markowicz. Uroczystość prowadziły uczennice kl. II c.