Ekslibris pod znakiem COP

Miejska Biblioteka Publiczna im Melchiora Wańkowicza podsumowała XXII edycję konkursu plastycznego na ekslibris okolicznościowy pod hasłem „80. rocznica powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego”.

Wpłynęło 354 prac. Komisja konkursowa w składzie: Jadwiga Kukuła  - plastyk, Krzysztof Czerwiak – plastyk, Mariusz Bajek  – plastyk - Komisja Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta, Ewelina Gul – Starostwo Powiatowe, Joanna Rybak – Miejska Biblioteka Publiczna, wyłoniła nagrodzone oraz wyróżnione prace.

Autorzy najciekawszych ekslibrisów zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami książkowymi. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Jakub Miklus - I miejsce

Martyna Lekan -  II miejsce

Patryk Gołąb - III miejsce

Michał Szczepański  - III miejsce

Wyróżnienia otrzymali:

- Miłosz Wermiński

- Maciej Lubas

- Oliwia Sarzyniak

-  Agata Szczepańska

- Patrycja Panek

- Ernest Czajka

- Natalia Męcińska

- Hubert Stopyra

Fundatorami nagród są: Starostwo Powiatowe i MBP w Stalowej Woli

Do końca listopada w bibliotece czynna będzie pokonkursowa wystawa wszystkich prac.