Dzień Edukacji Narodowej 14 października 2012 roku

W naszym gimnazjum obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w środę 10 października. Podczas lekcji wychowawczej społeczność uczniowska oraz pracownicy szkoły zgromadzili się w średniej sali gimnastycznej. Uroczysty charakter spotkania zebrani podkreślili odświętnymi strojami.

Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Marek Kopera. Wręczył on nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom:

- pani Barbarze Dziopak,

- pani Marcie Michno,

- pani Agnieszce Chyle,

- pani Zofii Wlazło,

- pani Jadwidze Jankiewicz,

- pani Joannie Hałaj

Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowa Wola przyznano pani wicedyrektor Aleksandrze Sołek.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej uhonorowano panią Edytę Kiec i pana Piotra Brzezińskiego.

W dalszej części uroczystości zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów kl. III e, II b, II e, I c pod opieką pani Edyty Kiec i pani Marty Michno. Młodzi artyści odegrali scenkę obyczajową, pokazującą życie ,,belfra”  w krzywym zwierciadle satyry. Śmiechu było co niemiara! Nie zabrakło także piosenek i życzeń dla nauczycieli, także od przewodniczącej Rady Rodziców pani Aliny Kazio.