Sukces Kacpra Rojana z klasy IIIE gimnazjum w ogólnopolskim V Konkursie Historycznym "Polska...Nasza Niepodległa. W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018”!!!

Wspaniałe wieści nadeszły z Podlasia. Komisja Konkursowa V Konkursu Historycznego "Polska...Nasza Niepodległa. W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018”, na posiedzeniu w dniu 10 września 2018 r. dokonała rozstrzygnięcia.

W kategorii „Film” – II miejsce w Polsce zdobył Kacper Rojan z klasy IIIE gimnazjum za film pt. „Polacy w walce o Niepodległość Ojczyzny na przykładzie mojego miasta i regionu”.

W kategorii „Praca plastyczna” – III miejsce w Polsce zdobył Bartłomiej Zapałowski – absolwent gimnazjum.

W konkursie uczestniczyło blisko 1500 uczniów ze 150 placówek oświatowych z całego kraju (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, a także przedszkola). Podsumowanie konkursu i uroczyste  rozdanie nagród odbędzie 5 listopada 2018r. na Gali Finałowej
w siedzibie organizatora: Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku.

Gratulujemy Kacprowi i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Opiekun merytoryczny: Marzena Kozioł