,,Święta są w nas…”-świąteczne spotkanie

12 grudnia 2018 w naszej szkole na dobre zapanowała  atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia nagród w konkursach świątecznych organizowanych przez Radę Rodziców naszej szkoły, a następnie w świąteczną wędrówkę drogami literatury i muzyki zaproszonych gości zabrali  uczniowie, nauczycieli i rodzice. Prezentowane przez nich teksty wzbudzały radość i wzruszenie, pozwoliły poczuć magię zbliżających się świąt.

Spotkanie przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anny Lubas we współpracy z Radą Rodziców. Opiekę muzyczną nad wokalistami i zespołem pełnił p. Łukasz Markowicz. Dekorację przygotowała p. Anna Tomaszczuk.

Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski