Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2017-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 542738
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 215 dni

Konkursy przedmiotowe

Artykuły

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017

2017-04-30

Laureaci

   BIOLOGIA:

1. Paulina Karkoszka kl. III b           (opiekun: p. B. Dziopak)

   GEOGRAFIA:

1. Bartłomiej Kot kl. III b               (opiekun: p. A. Maślach)

 

Finaliści

   JĘZYK NIEMIECKI:

1. Lena Takmadżan kl. II c               (opiekun: p. M. Michno)

   JĘZYK ANGIELSKI:

1. Alicja Stawicka kl. III b               (opiekun: p. E. Przepadło)

    BIOLOGIA:

1. Martyna Rusin kl. III b                (opiekun: p. B. Dziopak)

    GEOGRAFIA:

1. Paulina Karkoszka kl. III b          (opiekun: p. A. Maślach)

2. Kamil Źródłowski kl. III b           (opiekun: p. A. Maślach)

3. Karolina Pawłowska  kl. III b      (opiekun: p. A. Maślach)

    HISTORIA:

1. Katarzyna Zbyrad  kl. II b            (opiekun: p. M. Kozioł)

    CHEMIA:

1. Bartłomiej Kot    kl. III b             (opiekun: p. A. Chyła)

2. Paulina Karkoszka  kl. III b          (opiekun: p. a. Chyła)

    FIZYKA:

1. Zuzanna Kaczor    kl. III b            (opiekun: p. J. Hałaj)

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016

2016-04-27

LAUREACI:

Fizyka:

            Michał Lubas    kl. III e    (opiekun: p. J. Hałaj)

Informatyka:

            Michał Lubas    kl. III e    (opiekun: p. I. Środoń)

Geografia:

            Bartłomiej Kot    kl. II b    (opiekun: p. A. Maślach)

FINALIŚCI:

Język angielski:

             Weronika Gajda    kl. III c    (opiekun: p. K. Pyz)

Historia:

             Angelika Grądziel    kl. III c    (opiekun: p. M. Kozioł)

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015

2015-05-04

Tytuły laureatów zdobyli:

  • Magdalena Ignarska  kl.  III b - konkurs biologiczny (opiekun: p. B. Dziopak),
  • Michał Ciołkosz kl. III b – konkurs chemiczny (opiekun: p. A. Chyła),
  • Natalia Rusin kl. III e – konkurs geograficzny (opiekun: p. A. Maślach),
  • Jakub Gałat kl. III b – konkurs z języka angielskiego (opiekun: p. K. Pyz).

Tytuł finalisty zdobyli:

  • Jakub Gałat kl. III b – konkurs fizyczny (opiekun: p. J. Hałaj),
  • Mateusz Bartman kl. III b - konkurs z języka niemieckiego (opiekun: p. M. Michno),
  • Robert Fabbro kl. II e - konkurs z języka angielskiego (opiekun: p. M. Husa),
  • Kacper Misztal kl. III a - konkurs z języka angielskiego (opiekun: p. M. Husa),
  • Aleksandra Rybak kl. III e - konkurs z języka angielskiego (opiekun: p. M. Husa),
  • Izabella Bednarz kl. III e -  konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej (opiekun:  M. Kozioł).
Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014

2014-03-15

Historia:

  1. Jakub Kozdra kl. III e   - finalista                    (opiekun: p. J. Witek)
  2. Michał Szubartowski  kl. II e  – finalista       (opiekun: p. M. Kozioł)

Biologia:

  1. Magdalena Ignarska kl. II b – laureat            (opiekun: p. B. Dziopak)
  2. Magdalena Grzywacz kl. III b – laureat         (opiekun: p. B. Dziopak)

Chemia:

  1. Norbert Biedrzycki kl. III b – finalista            (opiekun: p. A. Chyła)

J. polski:

  1. Zuzanna Łukawska kl. III b – laureat            (opiekun: p. E. Kiec)

J. angielski:

  1. Zuzanna Łukawska kl. III b – laureat            (opiekun: p. M. Husa)

Matematyka:

  1. Piotr Wiącek kl. III b – laureat                      (opiekun: p. G. Kopera)

Geografia:

  1. Jakub Kozdra kl. III e – finalista                  (opiekun: p. A. Maślach)
  2. Natalia Rusin kl. II e – finalista                    (opiekun: p. A. Maślach)

Język niemiecki:

  1. Bartman Mateusz kl. II b – finalista              (opiekun: p. M. Michno)

Fizyka:

  1. Aleksander Siwek kl. III b – laureat              (opiekun: p. J. Hałaj)

Informatyka:

         1. Michał Lubas kl. I e - laureat                (opiekun: p. I. Środoń)

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013

2014-01-22

Laureaci:

 Język angielski: 

   1. Wiktoria Wrońska   kl. III e (opiekun - p. A. Gołobut)

Finaliści:

 Matematyka:

    1. Tomasz Łobodziec   kl. III b (opiekun: p. A. Łojek)

 Geografia:

    1. Marcin Pietruna    kl. III e (opiekun: p. A. Maślach)

 Chemia: 

    1.  Wiktoria Wrońska   kl. III e (opiekun: p. A. Chyła)

 Język niemiecki: 

    1. Izabela Stawicka   kl. III b (opiekun: p. M. Michno)

 Historia: 

    1.  Paulina Piekarz   kl. III b (opiekun: p. M. Mizera)

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012

2014-01-22

 

Język angielski: (opiekun - p. H. Kozikowska)

    1. Maryla Pelewicz - kl. III b – laureat 

Biologia: (opiekun - p. B. Dziopak)

    1. Katarzyna Szmuc - kl. III b – laureat

    2. Natalia Tryka - kl. III b – finalista  

    3. Maryla Pelewicz - kl. III b – finalist 

Fizyka: (opiekun - p. J. Hałaj)

    1. Marek Wereda - kl. III b – finalista 

    2. Ada Rozpendek - kl. III e – finalista

Język niemiecki: (opiekun - p. M. Michno)

    1. Izabela Stawicka – kl. II b – finalista 

Język polski: 

    1. Ada Rozpendek – kl. III e – finalista (opiekun - E. Kiec) 

    2. Natalia Tryka – kl. III b – finalista (opiekun - Z. Wlazło)

To wielki sukces dla naszej szkoły.

Uczniom, nauczycielom i rodzicom należą się gratulacje.

 

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011

2014-01-22

Informatyka: (opiekun - p. I. Środoń)

    1. Maciej Szybiak – kl. III d - laureat

Biologia: (opiekun - p. B. Dziopak)

    1. Maryla Pelewicz  - kl. II b - laureat

    2. Katarzyna Szmuc - kl. II b -  finalista

    3. Natalia Tryka - kl. II b -  finalista

Fizyka: (opiekun - p. J. Hałaj)

    1. Krzysztof Kiec – kl. III a - finalista 

    Krzysztof Kiec – kl. III a - laureat wojewódzkiego konkursu historycznego "Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795 - 1989"

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2009/2010

2014-01-22

Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 3 uzyskało w roku szkolnym 2009/2010 TYTUŁ „SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Szkoła osiągnęła sukces w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Łącznie uzyskaliśmy 6 tytułów laureata oraz 3 tytuły finalisty wojewódzkiego konkursu przedmiotowego. 

Balbier Piotr – kl. III b - uzyskał 4 tytuły laureata z języka angielskiego, fizyki, chemii i informatyki.  

Gierulski Maciej – kl. III b - uzyskał 2 tytuły laureata z języka angielskiego i  historii oraz  tytuł finalisty konkursu biologicznego.

Borówka Michał  - kl. III a - finalista konkursu fizycznego.

Skorupa Joanna - kl. III b -  finalista konkursu biologicznego.

 

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2009/2010

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2008/2009

2014-01-22

Bardzo dobre wyniki osiągnęli nasi gimnazjaliści w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2008/2009. Łącznie uzyskaliśmy 9 tytułów laureata oraz 8 tytułów finalisty wojewódzkiego konkursu przedmiotowego.

 Laureaci konkursu języka angielskiego

           1. Skrzypek Krzysztof – kl. III e (p. H. Kozikowska)

           2. Żerdecka Agnieszka – kl. III e (p. H. Kozikowska)

           3. Gierulski Maciej – kl. II b (p. K. Nawisielska)

           4. Balbier Piotr – kl. II b (p. K. Nawisielska)

Laureaci konkursu biologicznego

            1. Żerdecka Agnieszka – kl. III e (p. B. Dziopak)

            2. Nizioł Maciej – kl.II b (p. B. Dziopak)

            3. Gierulski Maciej – kl. II b (p. B. Dziopak)

Laureaci konkursu informatycznego

          1. Rząd Przemysław – kl. III d (p. I. Środoń)

          2. Balbier Piotr – kl. II b - (p. I. Środoń) 

Tytuł finalisty konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

 Finaliści konkursu historycznego

         1. Gierulski Maciej - II b (p. R. Niwierski)

         2. Kiec Krzysztof – I a (p. J. Witek)

 Finaliści konkursu biologicznego

         1. Pyć Paulina – kl. III d (p. B. Dziopak)

         2. Stachyra Paweł – kl. III e (p. B. Dziopak)

 Finaliści konkursu fizycznego

         1. Kuziora Marta – kl. III d (p. J. Hałaj)

         2. Krawczyk Agnieszka - kl.III e (p. J. Hałaj)

         3. Balbier Piotr – kl. II b (p. J. Hałaj)

         4. Socha Agata – kl. III d (p. J. Hałaj)

 

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2008/2009

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2007/2008

2014-01-22

Laureaci konkursu biologicznego:

Marcin Motyka kl. III d

Monika Surowiec kl. III d

Damian Szyszka kl. III d

Laureat konkursu geograficznego:

Piotr Balbier  kl. I b

Finalista konkursu matematycznego:  

Karolina Kozikowska kl. III c 

Finalista konkursu chemicznego:

Damian Szyszka kl. III d

Finaliści konkursu biologicznego:

Magdalena Sołek kl. III d

Paulina Wierzbicka kl. III c

Finaliści konkursu fizycznego:

Sandra Zalewka kl. III d

Paweł Popek kl. III c

Finaliści konkursu języka niemieckiego:

Michał Piecha kl. II d

Michał Cal kl. II d

Finaliści konkursu języka angielskiego:

Maciej Gierulski kl. I b

Joanna Skrzypek kl. III a

Krzysztof Skrzypek kl. II e

 

Czytaj więcej o: Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2007/2008