Wtorek, 2024-03-19

Imieniny: Aleksandryny, Józefa

Globe Games

Raz w roku, w pierwszej połowie czerwca organizowane jest przez Koordynatora Programu GLOBE w Polsce Centrum UNEP/GRID-Warszawa Seminarium dla najaktywniejszych uczniów Programu GLOBE (Polskie GLOBE GAMES). Jest to forma nagrody za całoroczne działania w Programie. W seminarium biorą udział uczniowie i nauczyciele z terenu całej Polski, ze szkół zakwalifikowanych wg rankingu (szkoły wykonujące regularne pomiary i prowadzące zajęcia edukacyjne Programu w roku poprzedzającym seminarium). W seminarium zazwyczaj uczestniczy ok. 180 delegatów szkół zakwalifikowanych w rankingu oraz kilkanaście osób wykładowców i organizatorów.

Globe Games 2009

Globe Games 2010

W dniach 13 -16 czerwca 2010r. seminarium dla uczniów odbyło się w Rąbce, koło Łeby na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.

Globe Games 2011

Już po raz trzeci nasza szkoła uczestniczyła w Seminarium GLOBE GAMES, które odbyło się w dniach 12-15 czerwca 2011 roku w Rucianem Nida.

Globe Games 2012

W 2012 dzięki systematycznemu badaniu próbek wody z rzeki San i Bukowa oraz prowadzeniu badań atmosfery nasza szkoła zajęła 9 miejsce wśród polskich szkół biorących udział w programie.

Globe Games 2013

Nasza szkoła aktywnie uczestniczy w Programie GLOBE czego dowodem są przyznane miejsca na corocznym seminarium uczniowskim GLOBE GAMES 2013.