Rok szkolny 2010/2011

Bieg z pochodnią strzegących prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych

W czwartek, 16 września 2010 roku z okazji zbliżających się Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Warszawie, ze Stalowej Woli z okolic Banku Spółdzielczego wystartował Bieg z pochodnią strzegących prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych".  Jest to ogień olimpijski z Aten w Grecji.

„Na Olimpie” - pasowanie na gimnazjalistę 2010

14 października 2010 r. w naszej szkole był świętem uczniów klas pierwszych. Zostali oni oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

Październikowe spotkania z książką

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przygotowano akcję propagującą czytelnictwo.

WIELKA LOTERIA MIKOŁAJKOWA

W dniach 30.11 – 01.12.2010r. w naszej szkole odbyła się Wielka Loteria Mikołajkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

BOMBKOWE KOLĘDOWANIE 2010

17 grudnia 2010 r. w Zespole Szkół nr 3 w Stalowej Woli już po raz czwarty odbyło się „Bombkowe kolędowanie” połączone z aukcją ozdób choinkowych.

WIECZÓR POEZJI WIGILIJNEJ I ŚWIĄTECZNEJ

W dniu 15.12.2010r. odbył się wieczór poezji wigilijnej i świątecznej zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 5.

Powitanie wiosny

W tym roku Dzień Wagarowicza spędziliśmy niebanalnie w murach szkoły. Przygotowaliśmy pokaz mody, oczywiście niebanalny, ponieważ stroje zostały wykonane z materiałów recyklingowych.