Wtorek, 2024-03-19

Imieniny: Aleksandryny, Józefa

Rok szkolny 2007/2008

„Dzień Katyński w naszej szkole”

W ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno – edukacyjnej „Katyń 1940. Pamiętamy ”

zorganizowano dla uczniów klas III naszej szkoły  „Dzień Katyński”

„Młodzi Głosują” młodzieżowe wybory parlamentarne w naszej szkole

W dniu 18.10.2007r.  w naszej szkole odbyły się młodzieżowe wybory parlamentarne, w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Młodzi Głosują 2007”,  nad którym honorowy patronat objął Rzecznik Praw Obywatelskich RP dr J. Kochanowski.

DZIEŃ OTWARTY

Dnia 12 marca 2008 w godzinach:  17:30 - 19:00 odbył się

"DZIEŃ OTWARTY" w Gimnazjum nr 5

Pan dyrektor Marek Kopera powitał wszystkich przybyłych na „DZIEŃ OTWARTY”, a następnie oddał głos przedstawicielowi Prezydium Rady Rodziców.

Pan Piotr Gawroński, ojciec ucznia klasy III b, bardzo pozytywnie wypowiedział się o szkole. Docenił pracę i zaangażowanie nauczycieli.

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia 2008r,  w naszej szkole uczciliśmy rozpoczęciem cyklu warsztatów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia koordynowały panie  Agnieszka Chyła i Anna Lubas oraz pani Barbara Ozga z Policealnej Szkoły Ratownictwa Medycznego.

WIELKI PIKNIK RODZINNY

W dniu 31 maja 2008r. (sobota)

na kompleksie boisk szkolnych  Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli

odbył sięWIELKI PIKNIK RODZINNY

pt.  „BAWCIE SIĘ Z NAMI

W NASZYM DRUGIM DOMU !!!”

„Narkotykom mówimy NIE”

W roku szkolnym 2007/2008 nasze gimnazjum wraz z innymi szkołami w Stalowej Woli brało udział w realizacji programu przeciwdziałania narkomanii wśród młodzieży pod hasłem „Narkotykom mówimy NIE”.