Wtorek, 2024-03-19

Jesteś tutaj:
  2. Sport

Finały Wojewódzkie Gimnazjady w tenisie stołowym

W hali sportowej Gimnazjum w Błażowej rozegrano Finały Wojewódzkie Gimnazjady w tenisie stołowym - gry drużynowe dziewcząt i chłopców. Ostatecznie w kategorii dziewcząt tytuł mistrzyń województwa i awans do Finału Ogólnopolskiej Gimnazjady wywalczyła reprezentacja Gimnazjum nr 5 ze Stalowej Woli występująca w składzie Martyna Motyka, Wiktoria Puzio i Monika Biłogras.

COCA-COLA CUP 2015

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Coca Cola Cup 2015 w piłce nożnej to duży sukces uczniów Gimnazjum nr 5 pod opieką p. Piotra Brzezińskiego.
Turniej finałowy odbył się 2.06.2015 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, gdzie rywalizowało 16 najlepszych drużyn z woj. podkarpackiego, wyłonionych we wcześniejszych dwustopniowych eliminacjach powiatowych. Już sam awans do finału wojewódzkiego był sporym osiągnięciem naszych uczniów.

Martyna Motyka zagra w Finałach Mistrzostw Polski Kadetek

W Krośnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Kadetów.

Do rywalizacji o awans do Mistrzostw Polski przystąpiło 32 najlepsze zawodniczki i 32 zawodników. Awans do finałów MP uzyskało 2 pierwsze osoby z turnieju eliminacyjnego. Zawodniczka UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola Martyna Motyka uzyskała awans plasując się na 2 miejscu.

GIM-TIM 5 w Mistrzostwach Polski

Andżelika Maciąg, Barbara Wereda i Drużyna Juniorek GIM-TIM 5 w Mistrzostwach Polski.

Ogromny sukces podczas Mistrzostw Podkarpacia Juniorów w tenisie stołowym odniosły zawodniczki UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola zdobywając 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale.

Wojewódzka Gimnazjada w Tenisie Stołowym

W Nowej Sarzynie odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się uczennice Gimnazjum nr 5 ze Stalowej Woli.

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców

W dniu 26.05.2015r. na boisku PSP nr 2 w Stalowej Woli odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców. Uczestniczyli w niej reprezentacje gimnazjów ze Stalowej Woli (G5), Zaklikowa, Bojanowa, Zbydniowa, Antoniowa, Jastkowic, które okazały się najlepsze w swoich powiatach.

W Powiatowej Gimnazjada w piłce nożnej zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli pod opieką p. Piotra Brzezińskiego.

Miejska Gimnazjada w piłce nożnej

18.05.2015r. reprezentacja Gimnazjum nr 5  zwyciężyła w Miejskiej Gimnazjadzie w piłce nożnej pokonując w finale Gimnazjum Katolickie 6:0

XVII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

11.03.2015 r. i 12.04.2015 r. - w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3  w Rozwadowie odbył się XVII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza. Do turnieju w kategorii chłopców zgłoszonych było 6 zespołów z naszego gimnazjum oraz jedna drużyna dziewcząt. Chłopcy z naszej szkoły zdobyli  I i III miejsce. Opiekun: p. P. Brzeziński.

30.03.2015 r. – odbyła się XVII edycja piłkarskiego turnieju rundy eliminacyjnej Coca – Cola Cup 2015 w kategorii chłopców. Turniej odbył się na boisku „Orlik” w Zespole Szkół nr 3 w Stalowej Woli. Cztery drużyny z naszego regionu rywalizowały o miejsce premiowane awansem do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Chłopcy z Gimnazjum nr 5  zajęli I miejsce i awansowali do dalszych rozgrywek. Opiekun:  p. P. Brzeziński

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt

24.03.2015 r. - w Radomyślu Wielkim odbył się  Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt.  O jedno miejsce  premiowane awansem do finału wojewódzkiego rywalizowały cztery drużyny, które awansowały z rozgrywek rejonowych. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym z zaliczeniem meczy z rozgrywek rejonowych. Dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły IV miejsce. Opiekun: p. A. Orłowska.