Egzamin na kartę rowerową

16 maja 2018 roku w naszej szkole został przeprowadzony egzamin na karte rowerową dla uczniów z klas czwartych przez egzaminatora z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Odwiedziła nas TVK Stella

W miesiącu kwietniu uczniowie z klas czwartych zdawali egzamin teoretyczny na kartę rowerową u nauczycieli pani Danuty Nowak, pana Waldemara Ludjana i pani Agaty Partyki.

Do egzaminu teoretycznego przystąpiło prawie 100 uczniów z pięciu klas czwartych w wiekszości zdając egzamin.

Do egzaminu praktycznego zakwalifikowało się ponad 80 uczniów i w większości zdali jazdę pod okiem panów egzaminatorów z WORD.

Koordynatorem zdawalności na kartę rowerową była pani Agata Partyka.

Dziękuję pani Danucie i panu Waldemarowi za pomoc w egzaminach teoretycznych oraz panom z WORD za przeprowadzenie egzaminu praktycznego a także dzieciom, za wspaniałą postawę i rodzicom za dopilnowanie i praktyczne przygotowanie dzieci.

Podziękowania także kieruję do pani Eli - szkolnej pielęgniarki, która czuwała nad uczniami podczas jazdy i nauczycieli w-f za udostępnienie sali gimnastycznej (niesprzyjające warunki pogodowe na zewnątrz).

Dzieciakom i ich rodzicom przesyłam gratulacje i życzę bezpiecznej jazdy rowerem :)

Odwiedziła nas TVK Stella

Autor: mgr Agata Partyka