Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas 0-III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 23.06.2017 r. (piątek):

godz. 915 – dla uczniów oddziałów przedszkolnych i klas II,

godz. 1030 – dla uczniów klas I i III.

W dniu 23 czerwca  2017 r. o godz. 9.15 uczniowie i rodzice klas 0 i II pożegnali szkołę i powitali wakacje 2017 r. Na uroczystym apelu otrzymali nagrody za najlepsze wyniki w sprawdzianie drugoklasisty, wyróżnienia w Konkursie „Międzynarodowy Kangur Europejski”, dyplomy i upominki za  wzorową frekwencję oraz podziękowania dla rodziców za pracę na rzecz szkoły.

Uczniowie  klasy II f   z wychowawczynią p. Martą Żurawicz w humorystycznych wierszach przypomnieli przestrogi  o bezpiecznych wakacjach.  Radośnie zaśpiewali piosenki o lecie i wakacjach. W sprawnym przebiegu uroczystości pomogła prezentacja multimedialna. Po apelu wszyscy spotkali się z wychowawcami i odebrali świadectwa. Spotkania zakończyły się pamiątkowymi zdjęciami, życzeniami udanego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły już we wrześniu.

23 czerwca 2017 r. o godz. 10.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla klas I i III, w którym wzięli udział uczniowie ich rodzice, opiekunowie oraz nauczyciele i wychowawcy. Uczniowie otrzymali nagrody za najwyższe wyniki w testach kompetencji oraz za osiągnięcia w konkursach wiedzy i umiejętności.

Uczniowie z kl. III c zaprezentowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Na koniec uroczystości Pani dyr. Alicja Bartoszek podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Pogratulowała wyników w nauce, a także życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Autor: mgr Marta Żurawicz, mgr Renata Pluta i mgr Agata Partyka