Idźmy naprzód z nadzieją - 6a

24 października 2017 roku uczniowie  klasy VI a  uświetnili swoimi występami muzycznymi akademię z okazji Dnia Papieskiego w Zespole Szkół nr 6 Specjalnych.

Uczniowie klasy sportowej i tym razem pokazali, że mają nie tylko talent sportowy, ale również wykazują się dużą wrażliwością muzyczną. Zaśpiewali piosenki o Janie Pawle II, a klasowy zespół muzyczny (akordeon – Bartosz Bakota, skrzypce – Dominik Tur, keyboard – Karol Taper, bęben – Jan Trybuch) akompaniował. Gospodarze chętnie integrowali się z naszymi uczniami, o czym świadczy ostatni nasz występ, przy którym wszyscy zgromadzeni nie tylko z zaangażowaniem wspólnie śpiewali, ale też tańczyli. Była to zarówno piękna, jak i wzruszająca akademia, która dostarczyła wiele radości i refleksji. Naszą wizytę zakończył wspólny poczęstunek. Pani Dyrektor bardzo spodobał się nasz występ i zaprosiła nas ponownie.

Pani Anna Tur (rodzic ucznia z klasy VIa) przygotowała uczniów do występu.

Wychowawcą klasy VI a jest Małgorzata Godek.

Autor: mgr Małgorzata Godek