Filmowy finał konkursu plastycznego „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w kinie Ballada

7 listopada 2017 roku uczniowie klasy II a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 udali się do Kina Ballada na uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym - Ilustracje do książki Hugh Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

Organizatorem konkursu była Filia Nr 1- Odział dla Dzieci  Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli.

Laureatami konkursu zostali: Anna Adamska, Maja Bochenek, Weronika Górka, Kinga Kozdra, Aleksandra Paszko, Michał Rychlak.

Uczniom wręczono nagrody książkowe i zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy uczniowie, którzy uczestniczyli w konkursie, zostali nagrodzeni seansem filmowym „Ballerina”.

Prace na konkurs uczniowie przygotowali pod opieką wychowawcy II a Jolanty Jurewicz. Opiekę nad dziećmi podczas wyjścia sprawowały   Jolanta Jurewicz i Maria Zarzycka.

Autor: mgr Jolanta Jurewicz i mgr Maria Zarzycka