Akademia z okazji Święta Niepodległości

8.11.2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i zaśpiewania hymnu. Następnie pani Dyrektor Irena Krawiec powitała wszystkich przybyłych na uroczystość uczniów i nauczycieli

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna uroczystości. Klasa VII a zaprezentowała swój program przygotowany przez wychowawczynię panią Martę Wieszczek.

Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne. Zaprezentowali też swój własny taniec nowoczesny pt. „Drogi do wolności”.

Muzyków ze szkolnej orkiestry przygotował pan Łukasz Markowicz, a piękną dekorację wykonała pani Anna Tomaszczuk.

Akademię przygotowała pani Marta Wieszczek.

Autor: mgr Marta Wieszczek