III Festiwalu kolęd i pastorałek „Dziecięce kolędowanie”

W dniach 17 - 18 stycznia br. odbył się III  Festiwalu kolęd i pastorałek „Dziecięce kolędowanie”  Stalowa Wola 2018 zorganizowany przez Komisję Międzyzakładową MOZ Pracowników Oświaty NSZZ „Solidarność” w Stalowej Woli przy współpracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.

Festiwal został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Pana Władysława Ortyla.

W konkursie wzięli udział najmłodsi  z trzech powiatów; stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego. Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych; 3-4 latki i 5 -6 latki.

Przesłuchano 39  prezentacji, w których wzięło udział 87 dzieci, (solistów i zespołów wokalnych oraz wokalno - instrumentalnych).

W starszej grupie wiekowej naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z grupy przedszkolnej 02 – Alicja Dzięgielewski i Martyna Gankowska, które ,,wyśpiewały” wyróżnienie.

Do konkursu przygotowała dziewczynki p. T. Gorczyca. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: mgr Małgorzata Kotwa