Obóz sportowy klasy tenisa stołowego V b

Uczniowie klasy sportowej V B o specjalności tenisa stołowego uczestniczyli w obozie sportowym . Obóz odbył sie w dniach 12-19.03.2017 w miejscowości Małe Ciche. Podczas obozu odbyły się I Mistrzostwa modeli szybowców uczniów klasy V B. Najpierw pan Jarosław Urban wytłumaczył wszystkie prawa fizyki dzięki którym samoloty łatają. Następnie zrobił pokaz jak należy skleić model szybowca. Uczniowie zostali podzielni na 6 zespołów. Kapitanem każdej drużyny był jeden trener.

Na następny dzień przystąpiono do sklejania modeli. Potem odbył sie trening. W mistrzostwach w kategorii junior zwyciężył Oskar Rifun, 2 Kamila Kaczmarek, 3 Adrianna Kramek, 4 Monika Młynarska. Wśród trenerów 1 Piotr Kramek, 2 Jarosław Urban, 3 Henryk Skrzeszewski, 4 Paweł Kos.

Podczas obozu dużo czasu poświeciliśmy na doskonalenie techniki tenisa stołowego i poprawę sprawności ogólnej uczestnicząc w treningach w terenie górskim.. Doskonaliliśmy tez technikę kraula na brzuchu i na plecach podczas pobytu w AQUA PARKU w Zakopanem. Podczas zajęć na kręgielni zostały rozegrane Mistrzostwa Obozu klasy V B. Wśród dziewcząt 1 Adrianna Kramek 152 pkt, 2 Klaudia Ozga 144, 3 Maja Bieniek 124. Wśród chłopców zwyciężył MIchał Bednarz 184, 2 Kacper Pasztaleniec 138, 3 Jacek Myszka 131. Wśród trenerów 1 miejsce Henryk Skrzeszewski 228, 2 Wieslaw Siembida 205, 3 Piotr Kramek i Paweł Grabas 202

W Mistrzostwach Obozu w tenisie stołowym wśród dziewcząt: 1 Adrianna Kramek, 2 Julia Grabas, 3 Kamila Kaczmarek, 4 Nikola Chyła. Wśród chłopcy 1 Kamil Kos, 2 Jakub Kusz, 3 Michała Pietruszyński, 4 Michał Bednarz.

Uczniowie wzięli tez udział w rekolekcjach wielkopostnych, które odbywały się w Kościele Św. Józefa w Małym Cichym.

Rodzice i uczniowie Klasy V B dziękują Firmie I-BS.pl za ufundowanie modeli szybowców.