Jesteś tutaj:

ŚRODA                800 – 1400

CZWARTEK          800 – 1400

PIĄTEK                800 – 1300

"Książka: zwykle papierowe karty znanych liter czarne, równe rzędy…
Zacznij czytać – to tak jakbyś wkroczył w świat przedziwny, bliski a prawdziwy."

Ewa Szelburg-Zarembina

Mikołajki w bibliotece szkolnej

Jak co roku, 6 grudnia, wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Chociaż jest on  bardzo zapracowany, to odwiedził również naszą bibliotekę szkolną.

Czytamy z sercem

Z okazji dwóch świąt odbywających się 29 września – Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca klasy 8a i 7a  wzięły udział w III edycji Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Czytamy z sercem”.

Regulamin korzystania przez uczniów z nieodpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych

Regulamin korzystania przez uczniów

z nieodpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych

w Publicznej  Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II
w Stalowej Woli w roku szkolnym 2021/2022

Konkurs Pięknego Czytania

W dniu 16.03.2018w czytelni szkolnej został przeprowadzony  Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas II i III. W konkursie wzięli udział uczniowie kl.IIa i klas III a, b, c, d, e.

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

16.02. odbyło się na sali gimnastycznej uroczyste pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej.

Uroczyste rozdanie nagród

W kwietniu  w czytelni szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną. Nagrody książkowe i dyplomy wręczyła pani dyr. Alicja Bartoszek.

UROCZYSTE PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W lutym uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Szkolny Konkursu Pięknego Czytania

Celem konkursu była promocja czytelnictwa, budzenie zainteresowań wartościową literaturą dziecięcą oraz kształcenie umiejętności pięknego czytania.