Wtorek, 2024-04-16

Dzień Dobrego Słowa

13. DZIEŃ KAŻDEGO MIESIĄCA TO DZIEŃ DOBREGO SŁOWA

dds

W tych dniach wszyscy będziemy szczególną uwagę przywiązywali do naszych wypowiedzi, w których będziemy używali słów miłych, przyjaznych, a zrezygnujemy z takich, które sprawiają innym przykrość lub obrażają ich.

Koordynatorem projektu w PSP 12 jest Rzecznik Praw Ucznia pani Agata Partyka.

Link do strony projektu: http://www.wychowaniedoszczescia.pl/strona-dziendobregoslowa-oferta.html

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa  w projekcie :)

Moja druga strona

Kolejny Dzień Dobrego Słowa tj. 13 maja minął w naszej szkole na wesoło - na lewo ;)

MOTYLEK

MOTYLEK to hasło kwietniowej akcji Dnia Dobrego Słowa przeprowadzonej w PSP 12 przez Rzecznika Praw Ucznia.

Dzień Dobrego Słowa pod hasłem "Cytrynka"

Kolejny 13 dzień miesiąca czyli Dzień Dobrego Słowa w naszej szkole upłynął pod hasłem "CYTRYNKA".

Kolejny :) Dzień Dobrego Słowa w naszej szkole

ZNAM DOBRE SŁOWA - to hasło dzisiejszej akcji Dzień Dobrego Słowa prowadzonej w naszej szkole 13 dnia miesiąca przez Rzecznika Praw Ucznia w PSP12.

Dzień Dobrego Słowa - pierwsza akcja

13 listopada w naszej szkole przebiegł pod znakiem "ptysiowej słomki" z okazji przystapienia przez szkołę do projektu edukacyjnego - DZIEŃ DOBREGO SŁOWA.