Zielona szkoła - Rymanów Zdrój

Zielona szkoła - niedziela

Ostatni dzień pobytu w Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju i powrót młodzieży do Stalowej Woli.

Zielona szkoła - sobota

Zajęcia integracyjne – zabawa muzyczno-taneczna: „Gazetowa orkiestra".

Zielona szkoła - piątek

Wycieczka autokarowa na trasie: Rymanów Zdrój- Rymanów /Huta Szkła Artystycznego „Sabina” – Sanok / Skansen/ - Rymanów Zdr.

Zielona szkoła - czwartek

Udział dzieci w uroczystości Bożego Ciała. Spacer po alejkach parku im. Św. Jana Pawła II.

Zielona szkoła - środa

Wycieczka autokarowa na trasie: Rymanów Zdrój – Krosno /Muzeum Misyjne S. Klawerianek /- Odrzykoń / Zamek Kamieniec/- Iwonicz Zdrój /zwiedzanie uzdrowiska, kuracja pitna i zakup pamiątek.

Zielona szkoła - wtorek

Wycieczka autokarowa na trasie Rymanów Zdrój- Bóbrka /Skansen Przemysłu Naftowego)-Pustelnia Św. Jana - Krempna (zwiedzanie Ośrodka Edukacyjnego + zajęcia edukacyjne na temat: „Orlik krzykliwy).

Zielona szkoła - poniedziałek

Wyjazd uczniów pod opieką nauczycieli (E. Skiba, M. Wieszczek, A. Orkiszewska i A. Partyka) ze Stalowej Woli i przyjazd do Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju.