Stalowe Miasto

26 marca uczniowie klasy III d odwiedzili „Stalowe Miasto”. Wizyta była związana z konkursem, którego organizatorem był ten portal internetowy .

Klasa III d zajęła w nim III miejsce. Konkurs nosił tytuł „Najpiękniejszy bałwan”.  Wizyta rozpoczęła się od zwiedzenia pomieszczeń biura. Następnie dzieci zasiadły na wielkich kanapach dla gości i rozpoczęła się zabawa. Popularna gra w kalambury wzbudziła wiele radości i ekscytacji. Każdy miał możliwość zaprezentowania dwóch lub trzech haseł.  Hasła związane były z Wielkanocą, popularnymi bajkami, sportem i życiem codziennym. Miłym akcentem wizyty było odebranie upominków- nagród z konkursu. Wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Opiekę sprawowała wychowawczyni - Marzena Pelc oraz mama Ksawerego Kułagi.

Autor: mgr Marzena Pelc