„Olimpusek” rozstrzygnięty – wyniki

8 i 9 stycznia 2018 r. uczniowie klasy II a wzięli udział w ogólnopolskich olimpiadach: „Olimpusek” i „Olimpusek z języka angielskiego” organizowanych przez firmę Olimpus z siedzibą w Warszawie.

Olimpiada przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Olimpiada z języka angielskiego pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Laureatami „Olimpuska” zostali: Aleksandra Paszko, Michał Rychlak, Hubert Śniosek, Sebastian Chyła. Tytuł laureata „Olimpuska” z języka angielskiego zdobyła Martyna Mierzwa. Wyżej wymienieni uczniowie otrzymają dyplomy.

Do „Olimpuska” przygotowała uczniów wychowawczyni mgr Jolanta Jurewicz, a do „Olimpuska” z języka angielskiego – mgr Katarzyna Sołtys.

Gratuję laureatom wysokiej lokaty w konkursie i życzę dalszych sukcesów!

Jolanta Jurewicz

Autor: mgr Jolanta Jurewicz