Dzień Mamy i Taty

25.05.2018 r.  dzieci z oddziału przedszkolnego 02 słowem i piosenką wyraziły miłość swoim rodzicom.

Mamom z okazji ich święta –podziękowały  za matczyną dobroć, cierpliwość oraz serce, które tak wiele rozumie i  wspaniałomyślnie wybacza. Tatusiom  uświadomiły,  jak są ważni dla dzieci. Jakie znaczenie ma ich mądrość, siła i ojcowski autorytet. Po występach, podczas których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne, na twarzach rodziców zauważyć można było  wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne czerwone serca i laurki. Wszyscy w miłej rodzinnej atmosferze  spędzili czas na rozmowach  przy  słodkim poczęstunku.

Autor: mgr Teresa Gorczyca