I miejsce w etapie wojewódzkim Europejskiego Quizu Finansowego 2018r

W dniu 30 maja 2018r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom I miejsca etapu wojewódzkiego. Dawid Panek i Jacek Skrzeszewski z klasy VIIC  zajęli 9 miejsce w rankingu ogólnopolskim i 1 miejsce w województwie podkarpackim.

Organizator ufundował nagrody rzeczowe, które laureaci otrzymali z rąk Pana Marka Kopery – dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12.

Przed zwycięską drużyną stoi jeszcze jedno wyzwane - „Study Tour” i udział w Konferencji „Horyzonty Bankowości” w Warszawie w dniu 12 czerwca 2018r., organizowanej przez Warszawski Instytut Bankowości. w której uczestniczyć będą przedstawiciele sektora bankowego, władze rządowe, instytucje regulacyjno-nadzorcze, firmy sektora bankowego oraz środowiska naukowych.

Study Tour przewiduje także zwiedzanie Warszawy i Centrum Nauki Kopernik.

Gratulujemy uczniom!!!

Autor: mgr Marzena Kozioł