Święta to czas otwierania naszych serc”

Pod takim tytułem odbyło się w czwartek 14 grudnia br. cykliczne już spotkanie świąteczne organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Spotkanie jak zwykle rozpoczęło się od rozstrzygnięcia konkursu plastycznego i wręczenia nagród autorom najlepszych prac.

W części artystycznej wzruszające nostalgiczne przemyślenia dorosłych przeplatały się z radosnymi występami klas 2c oraz 2b I pięknym śpiewem starszych uczennic, którym akompaniował zespół muzyczny pod kierownictwem pana Łukasza Markowicza.  Duże wrażenie wywarł na widzach pokaz KLUBU SPORTOWEGO “PIRAMIDA” STALOWA WOLA, a wisienką na torcie okazał się występ zaprzyjaźnionego ze szkołą ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA “MALI LASOWIACY”.

Rada Rodziców zorganizowała w tym dniu kiermasz ciast, który jak zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem.

Autor: Anna Lubas, Agnieszka Pacholec-Agaiby

Autor: Anna Lubas, Agnieszka Pacholec-Agaiby, Foto: A. Partyka i J. Witek