Wesołe zabawy na lodowisku 1c i 3a

23 stycznia br. pierwszoklasiści wybrali się na lodową taflę po zdrowie i dobrą zabawę. Już po dwóch godzinach nauki niektórzy sprawnie opanowali umiejętność jazdy na łyżwach, pokonując strach i tremę.

Jazda na łyżwach to sport zarówno dla młodych, jak i starszych. Pod kątem zdrowotnym jazda na łyżwach jest wspaniała. Pozwala na wysiłek na świeżym powietrzu, na zmianę otoczenia, a także pomaga ćwiczyć koordynację, równowagę, orientację przestrzenną. Ruch na lodzie to także pewne wyzwanie i może być bardzo atrakcyjny.

To, ile radości i frajdy sprawiły dzieciom zabawy na lodzie zostało  udokumentowane na fotografiach. Zapraszamy do galerii i zachęcamy spróbowania swoich sił w łyżwiarstwie!

Wyprawę zorganizowała wychowawczyni, przy wsparciu rodziców Gabrysi, Tymoteusza, Dominiki, Asi, Marcelego oraz p. Karoliny.

Swoich sił na łyżwach próbowali też trzecioklasiści z 3a z p. Renatą Igras, ale oni są już mistrzami w łyżwiarstwie. Trenują trzeci rok!

Autor: Małgorzata Kotwa