Wycieczka do Warszawy i Wręczy

W dniach od 21 do 24 stycznia 2024 roku uczniowie z klas od IV do VIII należący do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi uczestniczyli w wycieczce do Warszawy i Wręczy w gminie Mszczonów.

Pod opieką ks. Jana, ks. Konrada, Pani Agnieszki Pacholec-Agaiby oraz Pana Witolda – taty jednego z uczestników skorzystali z wielu atrakcji i możliwości edukacyjno-integracyjnych. W programie było zwiedzanie stolicy Polski, lodowisko, „Złote Tarasy”, film „Wyfrunięci” w Multikinie, całodzienny pobyt w największym zadaszonym parku wodnym w Europie „Suntago”, dwugodzinny pobyt w Hangarze – parku trampolin, zwiedzanie i modlitwa w Świątyni Opatrzności Bożej, miejsca historyczne poświęcone pamięci prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźctwie oraz miejsce pamięci ofiar II wojny światowej. W trakcie wyjazdu nie zabrakło czasu na wspólne wyprawy, posiłki, integrację, zabawę, naukę i wiele radości.

Autor: Ks. Jan Kania