DZIEŃ BABCI I DZIADKA W IIB

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne święta dla każdego wnuka.

Z tej okazji uczniowie klasy IIb wraz z wychowawcą Panem Markiem Dudą również  postanowili uczcić swoje Babcie i swoich Dziadków. Ponieważ Babcie i Dziadkowie mieli już okazję podziwiać talenty artystyczne swoich wnucząt podczas występu na szkolnym wieczorze świątecznym, świętowanie miało nieco inny charakter, niż typowy występ słowno-muzyczny. W czwartek 25 stycznia 2024r. Uczniowie,  Pan Wychowawca, Babcie i Dziadkowie udali się do Centrum Aktywności Seniora, by tam wspólnie przygotować pyszny deser. Piekliśmy gofry i muffinki, smażyliśmy naleśniki i racuchy, a także przygotowaliśmy sałatkę owocową. Była kawa, herbatka i soczek. Bardzo miło spędziliśmy czas, a poznane receptury tworzenia deserów jeszcze nieraz przydadzą nam się do przygotowania podwieczorku dla Babci i Dziadka.

Autor: Marek Duda