Karnawałowy bal w 4e

Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!

W czwartek 25.01.2024 odbył się bal karnawałowy dla klas 4-8. Motywem przewodnim był ,,Czerwony dywan”. Tego dnia uczniom klasy 4e towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał wszystkim zebranym. Zabawę prowadzili zaproszony DJ.  Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, czy też węża. Uczniowie mogli zatańczyć również belgijkę czy makarenę. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole niewątpliwie należała do bardzo udanych. Do tańca zachęcały ulubione hity dyskotekowe, a zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność młodzieży. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale bardzo zadowoleni. Przy wspólnym tańcu i śpiewie uczniowie bawili się do ostatniej minuty, a po balu, choć odrobinę zmęczeni, wracali do domu w karnawałowych humorach. Oprócz zabawy  i niespodzianek, na dzieci z naszej klasy czekał królewski poczęstunek, o który zadbali rodzice naszych uczniów za co serdecznie dziękujemy!

Autor: Agnieszka Koryga