Dziewczęta i chłopcy z PSP nr 12 w Stalowej Woli najlepsi w REJONIE

W Rudniku nad Sanem 12 i 13 marca odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Do rywalizacji o dwa miejsca premiowane awansem do finału wojewódzkiego przystąpiło 7 drużyn wśród dziewcząt i 8 wśród chłopców z 5 powiatów. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci PSP nr 12 ze Stalowej Woli.

Drużyna dziewcząt (Amelia Kramek, Karolina Gątarz, Julia Gątarz, Nikola Jamborowicz) pokonała w finale reprezentację PSP nr 7 ze Stalowej Woli 3:0.
Drużyna chłopców (Aleksander Łukasik, Jakub Hawrylak, Miłosz Nadbereżny, Antoni Włodarczyk) zwyciężyła w finale 3:1, pokonując PSP nr 11 ze Stalowej Woli. Do finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej awans uzyskali: dziewczęta i chłopcy z PSP 12 oraz dziewczęta z PSP nr 7 i chłopcy z PSP nr 11.
Gratulacje dla wszystkich uczestników za ambitną grę i osiągnięcia!
Uczniów do zawodów przygotowały p. Jadwiga Jankiewicz i p. Adela Orłowska.

Autor: Jadwiga Jankiewicz