TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZYDENTA LUCJUSZA NADBEREŻNEGO

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej stało się areną zmagań uczniów szkół podstawowych ze Stalowej Woli oraz okolic, którzy rywalizowali w turnieju piłki nożnej o puchar Prezydenta Lucjusza Nadbereżnego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas siódmych, szóstych oraz piątych.

W turnieju wzięło udział siedem szkół, mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Naszej drużynie udało się wygrać cztery mecze, dwa razy schodziliśmy z boiska jako pokonani. Ostatecznie uplasowaliśmy się na trzecim miejscu, co biorąc pod uwagę dużą przewagę fizyczną przeciwników należy uznać jako bardzo dobry wynik.

Wszyscy uczniowie biorący udział w turnieju zasługują na duże brawa. Opiekę nad drużyną sprawował mgr Wojciech Fabianowski.

Autor: Fabianowski Wojciech