Musical „Alicja w krainie czarów” w MDK

11 kwietnia 2024 r. klasy: I a, I c, I d, II b, II c, II d, III a wybrały się do MDK na musical pt. „Alicja w krainie czarów”.

Było to widowisko zaprezentowane przez aktorów TEATRU FORTE z Wrocławia. Dzieci podziwiały przygody Alicji pełne dobrego humoru oraz efektów wizualnych i dźwiękowych. Ogromnym atutem widowiska były niezwykle efektowne i strojne kostiumy, a także aktorzy śpiewający na żywo.

W Musicalu pojawiły się treści pokazujące dzieciom, jak wiele może im dać otwartość na innych i jak cenne jest posiadanie osoby, która pomaga, gdy stajemy na rozdrożu.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Renata Pluta, Małgorzata Kotwa, Paulina Bis, Marek Duda, Jolanta Jurewicz, Katarzyna Grzebieniak, Renata Igras oraz rodzice.

Renata Pluta

Autor: Renata Pluta