Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci – „Dzień bez komputera” w SDK w Stalowej Woli

15 listopada 2017 roku uczniowie klasy I b, I c, II a uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci – „Dzień bez komputera”, które odbyły się w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Wyróżnienie za szczególną recytację  i Nominację do etapu rejonowego w  kategorii wiekowej 0-3 zdobyła Julia Karaczewska z klasy II a (wych. Jolanta Jurewicz) oraz Miłosz Nadbereżny z klasy I b (wych. Renata Pluta).

Nominowani zaprezentują swoje umiejętności 25 listopada 2017 roku w Tarnobrzeskim Domu Kultury w Tarnobrzegu podczas eliminacji rejonowych.

Gratulujemy uczniom zwycięstwa i życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów na wyjeździe.

Do konkursu uczniów przygotowywały wychowawczynie: mgr Jolanta Jurewicz, mgr Małgorzata Kotwa, mgr Renata Pluta. Opiekę nad uczniami sprawowała Jolanta Jurewicz.

Autor: mgr Jolanta Jurewicz