Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci „Dzień bez komputera” w TDK w Tarnobrzegu

25 listopada 2017 roku  uczennica klasy II a Julia Karaczewska i uczeń klasy I b Miłosz Nadbereżny uczestniczyli w Eliminacjach Rejonowych Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci „Dzień bez komputera”, które odbyły się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w Tarnobrzegu.

W prezentacjach recytatorskich w kategorii klas 0-3 Miłosz Nadbereżny otrzymał Wyróżnienie. Ucznia do konkursu przygotowywała mgr Renata Pluta.  Julia Karaczewska zdobyła Nagrodę i Nominację do Finału Konkursu, który odbędzie się  5 grudnia 2017 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Gratuluję naszym uczniom znakomitych  występów, a Julii zwycięstwa i dalszych sukcesów w Podkarpackim Finale. Uczennicę do konkursu przygotowywała wychowawczyni klasy II a Jolanta Jurewicz.

mgr Jolanta Jurewicz

Autor: mgr Jolanta Jurewicz