Laureatka diecezjalnego przeglądu szkół im. Jana Pawła II w kategorii plastyka - Maja Rurarz

Uczennica klasy 1 c- Maja Rurarz została laureatką diecezjalnego przeglądu szkół im. Jana Pawła II w kategorii plastyka. Praca pierwszoklasistki zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I –III, a została wykonana pod kierunkiem wychowawcy klasy.

7 XII br. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach odbyła się uroczystość wręczenia nagród w  konkursie  plastycznym „SPOTKANIA Z MATKĄ – MARYJA W ŻYCIU JANA PAWŁA II”.

Warto wspomnieć, że Maja jest też laureatką Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Pysznicy, w kategorii plastyka, klasy I -III. Gratulujemy Mai i życzymy kolejnych sukcesów!

Autor: mgr Małgorzata Kotwa