List Marysi zwyciężył w konkursie.

Marysia Łobodziec - uczennica klasy 7b wykazała się dużą kreatywnością pisząc  list do Świętego Mikołaja z prośbą o park linowy dla mieszkańców naszego miasta.

Spośród aż  116 listów nadesłanych przez dzieci ze stalowowolskich szkół na konkurs „Co Miasto Stalowa Wola powinno otrzymać w prezencie od św. Mikołaja, pomysł Marysi  okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!  List Marysi przypadł Mikołajowi do gustu i  zwyciężył w konkursie.

Dużym wyróżnieniem i  przeżyciem dla Marysi było odebranie nagrody z rąk Prezydenta Miasta – Lucjusza  Nadbereżnego i włączenie choinki  podczas Wigilii Miejskiej na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli.

Z niecierpliwością czekamy teraz na realizację pomysłu Marysi. Mamy nadzieję, że św. Mikołaj  dotrzyma słowa i latem dzieci bawić się będą  w nowoczesnym i bezpiecznym parku linowym.

Autor: mgr Ewa Skiba