Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Dzień Babci i Dziadka w I c

25 stycznia br. uczniowie klasy 1 c gościli swoje ukochane babcie i dziadziusiów z okazji ich minionego święta.

Uczniowie  zaprezentowali zaproszonym Gościom inscenizację ,,Cztery pory roku” oraz  montaż słowno – muzyczny. Wesołe piosenki bardzo podobały się seniorom.

Zaproszeni goście  otrzymali  od wnucząt laurki, życzenia i moc całusów.  Po części artystycznej dzieci zaprosiły miłych Gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To były niezapomniane chwile, które przyniosły radość i dzieciom, i seniorom!

Te wspólnie spędzone chwile dostarczyły wiele wzruszeń zaproszonym Gościom i dzieciom. Zostaną w pamięci jednych i drugich.

Spotkanie przygotowały panie : wychowawca klasy M. Kotwa i p. Natalia Paterek. Do pomocy włączyli się rodzice, którym za pomoc dziękujemy.

Autor: mgr Małgorzata Kotwa