Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie III d

23 stycznia 2018 r. dzieci z klasy III d zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Na spotkanie przybyło bardzo dużo gości.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem miłych gości przez wychowawcę klasy. Następnie  dzieci zaprezentowały jasełka. Dziadkowie włączyli się w śpiew kolęd. Kolejny etap to     program artystyczny - wiersze i piosenki oraz zabawa,  której towarzyszyły radość i oklaski. Babcie i Dziadkowie byli zachwyceni umiejętnościami swoich ukochanych wnucząt. Wnuczęta w formie wierszy i piosenek złożyły Seniorom życzenia, a następnie przekazały własnoręcznie wykonane upominki. Były to pięknie zdobione drewniane łyżki oraz krawaty. Do życzeń przyłączyła się także wychowawczyni dzieci, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem całej imprezy.
Kolejna część uroczystości to "herbatka i kawka dla Kochanej Babci i Kochanego Dziadka". Słodki poczęstunek przygotowały mamy z klasy, za co należą się gorące podziękowania.
To był nadzwyczajny i wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń i radości , zarówno dla dzieci, jak i dla miłych gości.
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie, za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy im dużo, dużo zdrowia,  długich lat życia oraz by zawsze byli dumni ze swych wnucząt jak w dniu dzisiejszym.
"Życie milsze jest , lepsze, ciekawsze, kiedy ma się na zawsze dobrego kochanego Dziadzia i najukochańszą Babcię...."

Autor: mgr Marzena Pelc